czerwca 08, 2021

czerwca 08, 2021

Kreatywne propozycje dekoracyjne do ogrodu i balkonu.


Pewnie w większość z was lubi mieć kwiatki na balkonie czy w ogrodzie. My bardzo lubimy kwiaty , bardzo lubimy ogólnie przyrodę . Dziś przychodzimy do was z pomysłami oraz inspiracjami , dekoracjami do ogrodu czy nawet na balkon. 

Dekoracje na balkon , czy taras a nawet do ogrodu są podobne ze względu na wielkość , ponieważ np. na mały balkon nie zmieści się większa dekoracja jak na duży teraz czy gdzieś w kącik ogrodu .

Tak naprawdę do tylko od nas zależy co chcemy zrobić, to zależy co nas inspiruje oraz jaką mamy wyobraźnie mamy. W sumie każda dekoracja z kwiatkami są fajna nie ważna czy tradycujna, zwykła czy mega kreatywna. 

O to kilka propozycji na dekoracje do ogrodu czy na taras (balkon):


Jest wiatrak zrobiony przez mojego dziadka. Jeśli chcemy mieć podobny wiatrak w ogrodzie możemy kupić gotowy lub , jeśli ktoś ma zdolności może zrobić go samemu. 
Jeśli posiadamy zepsutą taczkę , to nie wyrzucajcie , możecie z niej zasadzić ulubione kwiaty. 
Jeśli posiadamy dużą działkę to możemy zrobić mini sadzawkę. Taką sadzawkę można bardzo łatwo zrobić. Jedynie trzeba wykopać dołek i wsadzić gotową wanienkę lub położyć specjalną folię. Powiem Wam , że prowadzenie takiego oczka wodnego wymaga trochę poświęcenia , ponieważ co jakiś czas trze je oczyścić.

Kolejna fajna dekoracja , która wygląda jak studnia. Ta dekoracja jest zrobiona z starych opon . 

Jest dekoracja bardzo łatwa i zarazem tradycja dekoracja. Można do umieścić w ogrodzie i jak na balkonie. Wystarczy , że w dużej doniczce zasadzimy nasze kwiaty i włożymy w wiklinowy kosz. 


Tak , tak dobrze wiedziecie jest to stara pralka , zwana Frania. Kiedyś działała i była bardzo popularna w czasach prl. Dziś służy jako doniczka do kwiatków. 

Jest to stary kibel , który dziś służy jako doniczka. 

A na koniec fajna dekoracja w stylu wiejskim . Na fajnym starym krześle można postawić doniczkę z pięknymi kwiatami.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Para bloguje , Blogger