czerwca 13, 2021

czerwca 13, 2021

Przeczytane

Dziś przedstawiam wam książki,  które przeczytałam.
Przeczytałam ja w kilka dni . Jest bardzo prosta w czytaniu . W tej książce znajdziemy informacje na temat słowian , poganinów oraz wiców . Po przeczytaniu tej książki poznamy kulturę słowian . Znajdziemy w nim ciekawe przepisy oraz zwyczaje itp.

Kolejna fajna książka,  jest to poradnik. Znajdziemy w nim informacje jak zostan czarownicą . Znajdziemy informacje co potrzebujemy , chodzi o miejsce , akcesoria aby zostać czarownica . Nauczymy się prostych zaklęć oraz rytuałów.


Kolejna magiczna książka, kolejny poradnik . W tym poradniku znajdziemy informacje o naturalnej pielęgnacji naszej skóry. Znajdziemy fajne przepisy na naturalne kosmetyki np. Maseczki do twarzy. 

Pewnie większość ma to , że za dużo kupuje,  ja również tak mam . Kupiłam książkę na temat oszczędzania i niestety się rozczarowałam . Autorka książki najwięcej skupia się na swoich problemach życiowym,  niż na temat jak zacząć oszczędzać. Dopiero na koniec książki jest krótko napisane jak to zrobić. 
Jest to książka o burzach i tornadach . Autor opisuje swoje przygody z łowieniem burz a przedewszytkim tornad. 
Kolejna i chyba ostatnia książka z serii ,, Był sobie pies ".  Opowiada o kolejnych przygodach psa . Tym razem musi wykonać misje opiekowania się niepełnosprawnych chłopcem.  
Ciekawa książka opisująca świat polskich policjantów  . W tej książce dowiemy się jak wygląda świat w szkole policyjnej . Jedtvona fajnie napisana , trochę znajdziemy przekleństw. 

Uwielbiam sowy , nie dlaczego ale je Uwielbiam.  Przedstawiam wam dwie fajne książki na temat ptaków sów . Znajdziemy w tych książkach informacje na temat tych ptaków. 

6 komentarzy:

 1. Czytałam O psie, który dał słowo i bardzo mi się podobała.

  OdpowiedzUsuń
 2. Te o czarownicach znam. Jako czarownica, też je polecam 😉

  OdpowiedzUsuń
 3. Zainteresowała mnie bardzo ta książka o psie, muszę ją przeczytać

  OdpowiedzUsuń
 4. Z tego zestawu czytałam tylko księgę urody czarownic, fajna książka

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawe propozycje. Słowiańska wiedzma u mnie weszla z impetem :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dobra lektura nie jest zła, więc z chęcią na coś się skuszę.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Para bloguje , Blogger