czerwca 10, 2021

czerwca 10, 2021

Reprintic krem do pielęgnacji tatuażu

Posiadacie tatuaże bo my tak ? Jacek posiada jeden tatuaż i jest tygrys na ramieniu , a ja posiadam cztery tatuaże , posiadam dwa no nodze , na jednej jest motyw miłości do zwierząt a na drugiej miłość do straży pożarnej. Natomiast na jednej ręce mam sowę i na drugiej aparat fotograficzny. Oczywiście i o tatuaże trzeba dbać i odpowiednio pielęgnować . Do pielęgnacji używamy krem Reprintic.

Jest to krem co codziennej pielęgnacji naszej dziary. Ten produkt nawilża oraz odżywia skórę pokrytą tatuażem. Również wzmacnia intensywność kolorów tatuażu. Ten produkt chroni przed blaknięciem koloru naszego tatuażu.

Zawiera on sok z drzewa smocza krem , który posiada właściwości regeneracyjne oraz chronią przed wszelkimi uszkodzeniami. Zawiera również witaminę A , która reguluje procesy naskórka , niweluje skutki działania promieni uv , odżywia oraz ujędrnia skórę. Natomiast witamina E zmniejsza szorkość skóry .

Krem bardzo szybko się wchłania, posiada bardzo przyjemny zapach , krem nie plami naszych ubrań oraz jest łatwy w obsłudze. Możemy go również stosować na makijaż permanentny. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Para bloguje , Blogger