lipca 01, 2021

lipca 01, 2021

Fajne perfumy z AVON.

Kto z Was lubi ładnie pachnieć ? Kto z Was lubi perfumy , oraz kto z Was lubi aby perfum długo się utrzymywał ? Dziś pokażemy Wam nasze ulubione perfumy , które posiadają bardzo fajne zapachy oraz które się długo utrzymują. Są to perfumy firmy Avon. Bardzo je lubimy , ale też szukamy też inne zapachy. 

Jest to woda prfumowa Viva La Vita. Jest to unikalna kompozycja wody perfumowanej. Jest to świeży wybór dla kobiet pragnących cieszyć się życiem bez ograniczeń. Kompozycja tego zapachu to owoc i kwiaty . Można go stosować na co dzień. Ten zapach jest bardzo delikatny a jego nuty zapachowe to mandarynka,mangolia oraz kaszmir. 

Jest on słodkim zapachem ale zarazem bardzo świeżym perfumem. Posiada bardzo przyjemny zapach, który średnio się utrzymuje. 

Więcej : klik klik klik
Najbardziej to lubię ten perfum. Jest to damska woda perfumowa Far Away Rebel . Jest to unikalna kompozycja pełna intrygująca akcentów, które docenią aktywne kobiety lubiące chodzić na imprezy . Ale myślę , że jest on przeznaczony dla każdej kobiety lubiące fajne zapachy. Kompozycja tego perfumy to kwiat i oriental. Uwielbiam go , ponieważ posiada fajny flakonik ale posiada fajny mocny orientalny zapach, który bardzo dobrze i długo się utrzymuje. 

 Jest to ulubiony perfum Jacka , również jego ulubionym zapachem są perfumy klik klik klik . 

Jest to woda toaletowa Full Speed . Jest to zapach dla mężczyzn ,którzy lubią ryzyko oraz jest odważny . Jest to wybuchowa kompozycja alkoholu z owocami jałowca oraz świeżą zieloną herbatę. Ten zapach posiada fajny intensywny zapach, które się długo utrzymuje. 

1 komentarz:

  1. Ta wersja owoc i kwiaty bardzo mnie przekonuje. Chętnie się skuszę.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Para bloguje , Blogger