lipca 26, 2021

lipca 26, 2021

Jesteśmy zaszczepieni.

 

Jesteśmy już po szczepieniu , a wy ? Uważamy , że każdy z nas powinien się szczepić, uważamy , że szczepienie powinno być obowiązkowe . Nie ma to znaczenie nasze poglądy polityczne , czy religijne . Powinniśmy się szczepić aby wrócić do normalności .

Są przeróżne bransoletki , cukrzyki również mają swoją bransoletkę informującą o chorobie i w razie ,, W '' wezwać pomoc , również są bransoletki informujące , że się zaszczepiliśmy.  Kupując ją i przy okazji jej noszeniu wspierasz akcję zachęcająco do szczepienia , a pieniądze z zakupu idą na cele charytatywne. 

Tu ją kupisz : KLIK KLIK KLIK
Jak się czułyśmy po szczepionce :

Emilia : Bardzo się bałam tej szczepionki , z nerwów nic nie jadłam i się trzęsłam jak galaretka. Skutki uboczne odczułam dopiero na 2 dzień , miałam straszne dreszcze , było mi bardzo zimno. Na dworze upał , a ja leżałam pod zimową kołdrą , na koc . Miałam również podwyższaną temperaturę . Nie wspomnę , że rękę mnie strasznie bolała. Tak mnie trzymało 3 dni. Przy drugiej dawce , czułam się źle a nie tak jak przy pierwszej . Ręka mnie bolała oraz miał
miałam dreszcze. 

Jacek : Ja chyba jestem twardziel , bo nic mi nie było po obu szczepieniach. 

A ty jak się czułeś po szczepieniu ? 


6 komentarzy:

 1. Ja sie zaszczepilam,zeby nie miec problemu z podrozowaniem i lekarzami. Nie uważam, ze powinna byc obowiazkowa, bo wystarczajaco juz rzad nas ogranicza i narzuca nam sporo, niech zostawi choc odrobine wolnej woli

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja akurat jestem w trzecim trymestrze ciąży i mam duże obawy przed szczepieniem przez wzgląd na dziecko.

  OdpowiedzUsuń
 3. To temat trudny i przynosi wiele emocji. Ja nie jestem za szczepieniem, za dużo szopki wokół tego jest. Aż słuchać się już tego nie chce.

  OdpowiedzUsuń
 4. Przyznam, że przemyślenia w tematyce szczepień pozostawiam dla siebie, nie chcę się denerwować...

  OdpowiedzUsuń
 5. To zbyt kontrowersyjny temat, bym się na niego wypowiadała, ale cieszy mnie, że o tym piszesz.

  OdpowiedzUsuń
 6. chociaż jestem zaszczepiona nie uważam, że każdy powinien to zrobić. Są przeciwwskazania, których nie można bagatelizować. Jednak takie "nie bo nie" jest nieodpowiedzialne i zagraża nam wszystkim. Co do opaski fajny pomysł, może sobie sprawię ;-)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Para bloguje , Blogger