sierpnia 31, 2021

sierpnia 31, 2021

Pierre Fabre Oral Care

 

Higiena jamy ustnej jest bardzo ważna. Do pielęgnacji jamy ustnej powinniśmy dopierać produkty dobrej jakości. Do takich produktów dobrej jakości jest firma Pierre Fabre Oral Care . 

Ta firma obecna na całym świecie . Ta firma skutecznie dostosowuje swoje działania w zakresie zwiększenia świadomości. Powstała ona w roku 1960 r. 

Więcej historii na ich stronie.  Jest to pasja do zębów Elgydium Brilliance&Care . Jest ona przeciw przebarwieniu . Jest ona przeznaczona do stosowania dwa razy w tygodniu w celu usunięcia przebarwień . Jego unikalna receptura poleruje powierzchnię zęba oraz chroni szkliwo. Po stosowaniu możemy zauważyć jaśniejsze zęby w tym wybielone. Ten produkt jest idealny dla nastolatka oraz osoby dorosłej. Jest to edukacyjna pasja do zębów . Jest to pierwsza pasta do zębów Która pomaga udoskonalić technikę szczotkowania zębów dla całej rodziny. Ta pasta zawiera fluorinol w stężeniu 1000 ppm jonów fluorku , pomaga on chronić zęby przed próchnicą . Przy okazji ta pasta wzmacnia szkliwo zębowe , zapobiegając powstawaniu próchnicy. Ten produkt może stosować każdy , dorosły a nawet dzieci. 


1. Szczoteczka o nazwie Whitening to szczoteczka wybielająca. Posiada polerujące włoski z mikro-gumkami ( system Microball) . Ta szczoteczka zapewniająca efekt wybielający przy jednoczesnej ochronie szkliwa . Po używaniu lśniące , bielsze zęby. Również posiada jest praktyczny kształt rączki. Posiada dodatkowo nakładkę , która zapewnia higienę. Dla dorosłych i nastolatków.

2. Szczoteczka do zębów o nazwie Anti - Plaque. Jest to szczoteczka z włóknami typu ,,Tynex''. Ta szczoteczka skutecznie oczyszcza płytkę nazębna od bakterii. jest ona łagodna dla dziąseł. Jest praktyczny w trzymaniu . Posiada nakładkę . Dla osób dorosłych. Jest to czarna nić dentystyczna o nazwie Elgydium Clinic . Jest ona delikatna ,woskowana , bezmaskowa .Jej czarny kolor sprawia , że usuwanie resztech , jest lepsze w usuwaniu. Dla nastolatków oraz dorosłych. 


8 komentarzy:

 1. Nie znam tej marki. Mam swoje ulubione, których póki co nie zamierzam zmieniać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Na razie wierna jestem swoim sprawdzonym markom produktów, ale rozeznanie informacyjne mile widziane.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwszy raz słysze o tej marce. Może kiedyś przetestuję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Niby tak znana marka a pierwsze o niej slysze 🤔 ja jesnak mam swoje wypeobowane i skuteczne produkty z dobrym skladem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tez po raz pierwszy się stykam z nazwą firmy, ale dziś tyle na rynku ich jest, że jest w czym wybierać.

   Usuń
 5. Przydałoby się jeszcze porównanie przed i po :P

  OdpowiedzUsuń
 6. Wędrówki po kuchni5 września 2021 22:14

  Nie znam tej marki, ale to pewnie dlatego, że nie mieszkam w PL

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Para bloguje , Blogger