września 14, 2021

września 14, 2021

Pamiętnik sprzątaczki

 


Dziś chciałabym , wam przedstawić moją historie kariery zawodowej. Na początku napiszę , że późno zaczęłam pracować , po szkole średniej bałam iść dalej do szkoły oraz pracy. 

Moją pierwszą pracą , była praca na rynku. Sprzedawałam owoce i warzywa . Niestety pracowałam krótko , ponieważ była to bardzo ciężka praca oraz pan , który mnie zatrudnił mnie oszukał . Po tej pracy , znów siedziałam w domu . Po jakimś czasie , dostałam prace po znajomości w serwisie sprzątającym. pracowałam w szkole , była to dość fajna praca , ponieważ byłam sama na stanowisku , ale po jakimś czasie zostałam zwolniona z powodu , że miałam przerwę. W sumie nie wiem dlaczego taki powód , może był inny pretekst. Kolejną prace którą miałam , również dostałam po znajomości , pracowałam jako sprzątaczka w super markecie , praca była fajna , ale nie podobało mi się , że ochrona nas za mocno pilnowała. Kolejną pracą była praca jako sprzątaczka w zakładzie , gdzie produkowano pianki , dodatkowo od tego zakładu chodziłam kilometr sprzątać lakiernię . Od tej pracy zaczęłam chorować , miałam w tej pracy załamanie nerwowe. Po tej pracy poszłam o pomoc do psychiatry . Nawet byłam w szpitalu psychiatrycznym , na oddziale dziennym. Nawet dostałam orzeczenie o niepełnosprawność. Potem przyszedł korono wirus i miałam problem z znalezieniem pracy , nikt w tym czasie bał się ktokolwiek zatrudnić. Gdy znieśli narodową kwarantannę , znalazłam pracę również w serwisie sprzątającym. Niestety po paru miesiącach zakończyłam z nimi współpracę , bo znalazłam nową , ale kierownik ten pracy mnie oszukał i nie dostałam wakatu. Więc zrobiłam sobie przerwę , po tym odpoczynku znalazłam tą moją obecną pracę, też jako pani sprzątająca i szczerze nie wiem , czy znów będę szukać nowej.  


5 komentarzy:

 1. Widać jeszcze nie znalazłaś swojej wymarzonej pracy. Oby szybko ci się udało to zmienić.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja sama odnalazłam się w pracy zdalnej, niestety w grę wchodzą głównie UOD i jedyną perspektywą na lepszą formę zatrudnienia jest założenie własnej firmy.

  OdpowiedzUsuń
 3. To jaka będzie dla nas praca dużo zależy od ludzi, którzy będą z nami pracować. Ja najlepiej czuję się wykonywać jakieś czynności sama, wtedy jest więcej spokoju. A nie myślałaś, żeby znaleźć gdzieś pracę w tym samym miejscu razem z mężem? Może byłoby ci raźniej pracować we dwójkę. Zawsze to jakieś wsparcie i dużo par pracuje razem.

  OdpowiedzUsuń
 4. To bardzo ważne by wykonywać pracę, która sprawia przyjemność. Nieststy w dzisiejszych czasach rzadko tak bywa. Powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 5. to dobrze, że szukasz pracy, która Cię usatysfakcjonuje i się nie poddajesz

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Para bloguje , Blogger